UAB "MONTVILA"
http://www.montvila.lt

GARAŽO VARTŲ IŠPARDAVIMAS

PAKELIAMŲ GARAŽO VARTŲ IŠPARDAVIMAS

2017-09-14 SEGMENTINIŲ VARTŲ IŠPARDAVIMAS Išparduodame 2016 metų Hormann vartų likučius labai geromis kainomis. Sąrašas pateikiamas žemiau. Susisiekite telefonu 8695 90602 , elektroniniu paštu marius@montvila.lt  arba užpildę užklausos formą mūsų puslapio skiltyje "KONTAKTAI", kad gautumėte patvirtinimą , jog Jums reikalingo matmens ir spalvos vartai yra sandėlyje.

Gara__o_vart___Hormann_i__pardavimas_2017_09_14_1_1.jpg

Pagal Jūsų pageidavimą, galime pasiūlyti optimaliausią garažo vartų automatiką pagal pasirinktus vartus : pakeliamų vartų automatika turėtų turėti pakankamą traukos jėgą , ir, geriausia , su tam tikru rezervu. Žinoma, užsakant nedidelius vartus - tikrai nebūtina pirkti pačios galingiausios vartų pavaros ( tokiu būdu nepermokėsite ir sutaupysite pinigų kitiems statybos ar asmeniniams planams įgyvendinti :)

 

 

Hormann pakeliami segmentiniai vartai patogiai supakuoti ir paruošti saugiam transportavimui. Jei sąraše nerandate Jums reikalingo garažo vartų matmens ar spalvos : galime užsakyti įvairiausių matmenų, spalvų ir dizaino variantų pakeliamus vartus.

Vartų kaina nurodyta su PVM atsiimant iš sandėlio Vilniuje. Pristatymas ir , esant poreikiui, atliekami už atskirą kainą.

Segmentiniu_vartu_kaina_akcija.png

8695 90 602 

marius@montvila.lt

www.montvila.lt

UAB "MONTVILA"


Lankytojai: 13824
© 2017 UAB "Montvila". Visos teisės saugomos.
Sprendimas: e-puslapiai.lt