UAB "MONTVILA"
http://www.montvila.lt

Garažo vartų automatikapromatic.jpg  garažo vartų automatika Hormann ProMatic (Vokietija- tyli , saugi, patikima pavara. Kaip ir visos Hormann pavaros atitinkanti aukščiausią saugumo bei komforto lygį. Turi reagavimo į kliūtį funkciją - jei pavara pajaučia nors šiek tiek didesnį pasipriešinimą- automatiškai atsijungia - tokiu būdu nenukenčia nei Jūsų automobilis, nei netyčia vartų judėjimo zonoje palikti daiktai ir, svarbiausia, saugūs esate Jūs bei Jūsų vaikai. Traukos ir slėgio jėga 500 N, atsidarymo greitis apie 14 cm/sek, idealiausiai tinka garažo vartams , kurių plotas ne didesnis kaip 10 kv. metrų. Komplektuojama su vienu distanciniu pulteliu Hormann Promatic4 garažo vartų automatikos kaina nuo 380 EUR ( priklausomai nuo vartų aukščio)

.....................................................................................................................................................................................

supramatic_foto.jpgPakeliamų garažo vartų automatika Hormann SupraMatic E  - galinga, greita, saugi, tyli ir patikima pavara . Yra paildomos funkcijos, tokios kaip automatinis uždarymas, dalinis atidarymas (ventiliacijai), atskirasapšvietimo lemputės valdymas distanciniu pulteliu.  Traukos ir slėgio jėga 650 N, atsidarymo greitis 22 cm/sek, rekomeduojama iki 25 ciklų (uždarymo/atidarymo) per dieną. Komplektuojama su kreipiančiąja ir vienu distancinio valdymo pulteliu. Hormann SUPRAMATIC E4 garažo vartų automatikos kaina  nuo 498 EUR. (priklausomai nuo vartų aukščio)

 Taip pat yra galingesnės SupraMatic modelio modifikacijos, tai Supramatic P  ir   SupraMatic H - skirtos intensyvesniam naudojimui (atitinkamai 50 ir 100 ciklų) - pavyzdžiui požeminėse stovėjimo aikštelėse, bendruose įvažiavimuose ir t.t.

Gamintojas Hormann, Vokietija.

Lankytojai: 54444
© 2021 UAB "Montvila". Visos teisės saugomos.
Sprendimas: e-puslapiai.lt